מלכת היופי של ירושלים פרק 36 לצפייה ישירה yes צפו בווידאו

מלכת היופי של ירושלים פרק 36 לצפייה ישירה yes צפו בווידאו

כל הפרקים החדשים של הסדרה באתר הסדרות. עם הסברים, שמות השחקנים, ספוילרים וקטעי וידאו נדירים. מלכת היופי של ירושלים פרק 36 לצפייה ישירה yes צפו בווידאו.

מלכת היופי של ירושלים פרק 36 לצפייה ישירה yes צפו בווידאו המלא

מלכת היופי של ירושלים פרק 36 לצפייה ישירה yes צפו בווידאו המלא

מלכת היופי עולה להתקפה של אהבה

מי לא אוהב מלכת היופי. לא שהיא יודעת שהיא כזו, לא שהיא לא מחוזרת על ידי גברים עשירים ומבוססים שיבטיחו את עתידה. אבל לונה ארמוזה רוצה רק את מה שחפץ ליבה. ומה היא אוהבת? איזה גברים- כל מה שהוא מגזע הקשים, היפים והנואשים שאין להם גואל זולת האומץ, הטרגדיה והם גורמים לבכי ולשיר כאב.

מי השחקנים הראשיים בסדרת מלכת היופי?

גבריאל ארמוזה הוא מיכאל אלוני הבן המועדף והיקר של מרקדה ארמוזה אותה מגלמת ברוב כישרון השחקנית עירית קפלן. יש לו מעדנייה שקבל בירושה מאבא שלו. יש לו כסף, לפחות בינתיים אבל אין לו אומץ לממש את אהבתו לרוחל ובטח לא לשלם את המחיר בנפש חפצה.

רוזה ארמוזה אותה משחקת הילה סעדה. יתומה ואחות של הדוד אפרים היא אשתו של גבריאל.  יש לה בעל שלא אוהב אותה, אין לה מעמד בחברה למרות שנשאה לגבר עשיר ומיוחס.

לונה ארמוזה סוול אריאל אור בתם בת ה-17 והבכורה של רוזה וגבריאל, המכונה "מלכת היופי של ירושלים". חרף מרדנותה, לונה היא בבת עיניו של גבריאל.

ויקטוריה פרנקו  האלמנה והבכשה השחורה של משפחת ארמוזה. כמו שאורמת מרקדה- אצלנו החתולים חיים, אלייך באים שרוצים למות. מגלמת בצורה מרגשת השחקנית מלי לוי-גרשון.

את דוד פרנקו מגלם ישראל אוגלבו הוא הבן של ויקטוריה והוא הבן יקיר לה. כי הבת שלה נהרגה בפיגוע שבצע אפרים סיטון האח של רוזה. לונה אוהבת אותו, הוא לא ממש מספר מה הוא מרגיש כלפיה. זאת אהבה? מה היא מבקשת? דמעות, אכזבה ולא עוד.

לקראת שידור צפו בווידאו נדיר על המקומות האמתיים בהם התרחשה עלילת ספרה של שרית ישי לוי. לקראת פרק 36 לצפייה ישירה מלכת היופי yes. סיור עם הסופרת שרית ישי-לוי בעקבות ספרה "מלכת היופי של ירושלים" בסמטאות מחנה יהודה בירושלים, כתבתה של שרי רז, עורכת: נעמי אלטרץ