שרה אברמוביץ "טעמו וראו" מראה בצורה חווייתית שכשנותנים כבוד לפעולת האכילה

שרה אברמוביץ "טעמו וראו" מראה בצורה חווייתית שכשנותנים כבוד לפעולת האכילה

מי שמאמין לא משמין! להאמין בקב"ה דרך האוכל . שוב סגר? שוב עולים במשקל? כשמאמינים לא משמינים. שרה אברמוביץ "טעמו וראו"ספר חדש על אוכל.

זה הזמן להכיר את שרה אברמוביץ שספרה "טעמו וראו" מראה בצורה חווייתית שכשנותנים כבוד לפעולת האכילה – הנשנושים וההשמנה נעלמים מעצמם ונתפסים כמו כפירה.

בואו להכיר את הספר שיחבר אתכם לעצמכם דרך האוכל ויעזור לכם גם בסגר לשמור על המשקל תוך חיבור לקב"ה.

שרה אברמוביץ , מאמנת אישית ומפתחת את "שיטת המראה" – שיטה החושפת בפני המתאמנות דרך חיים המאפשרת להן להיות שבעות רצון מעצמן ולהתפתח לפי דרכן שלהן. – למצא את היהלום שבתוכן דרך המראה הפנימית, התמודדה שנים עם דיאטות ותמיד נשברה השינוי הגיע כאשר גילתה את המשמעות העמוקה של המזון ופעולת האכילה.

את התובנות ריכזה באלבום יפיפה בשם "טעמו וראו" ובו היא מקדמת את עבודת המידות והכלים שיעזרו לנו לאכול מתוך קדושה וחיבור לבוקר עולם וע"י זה לסגל דרך חשיבה אחרת לאכילה. .

בספר –"טעמו וראו" שהוגדר ע"י הרב רן שריג כ"מזון לנשמה" נחשפים בפנינו רעיונות הקשורים לנושא אכילה ממקורות יהודיים, קבליים , חסידיים שמדברים על משמעות האוכל במושגים שהאוכל בא ללמד אותנו – אוכל ,מכובדות, ניצוצות של קדושה, גוף ונשמה. הספר הופץ כבר באלפי עותקים בארץ ובעולם ובגלל איכותו החיצונית והפנימית מומלץ גם כספר מתנה של אחד ישמח לקבל.

הספר עולה: 108 בסטימצקי או 55 ₪ דרך שרה+15 ₪ דמי משלוח. מקור סקופר 10/01/2021. סקירת ספרי אוכל באתר הקולניריה הישראלי .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *